3-ПН бланк та зразок заповнення 2016. Інформація про попит на робочу силу (вакансії)

Форма 3-ПН (Украина) - информация о спросе на рабочую силу (вакансии)

У Законі України зазначено, що роботодавці, повинні подавати інформацію про вакантні робочі місця до державного центру зайнятості. Подають такі дані за спеціальною формою звітності № 3-ПН. Звітувати необхідно, коли з’являються вакансії, але не пізніше десяти днів з моменту появи вакантного місця. В свою чергу центр занятості може допомогти роботодавцеві з підпором потрібних робітників.

Звітність подають до органів зайнятості навіть у випадках, коли роботодавець збирається самостійно шукати працівника. Тоді слід вказати у відповідному пункті при внесенні основних даних про вакансію, що шукати працівника для вас непотрібно.

Якщо роботодавець бажає знайти працівника за сприянням служби зайнятості, тоді він має заповнити вимоги до працівника та вказати умови роботи.

Для зручного заповнення звітності можна скопіювати ось цю галочку – ☑.

Бланк звітності містить лише основні необхідні пункти та при заповнені документу труднощів виникати не повинно. У зразку наведено приклад попиту на вакансіі менеджеру з реклами та офіс-менеджеру.

Бланк звіту про попит на робочу силу (вакансії) затверджено наказом Міністерства соціальної політики України № 316 від 31.05.2013 «Про затвердження форми звітності № 3-ПН „Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” та Порядку її подання».

 

Категорії:

Робота, Міністерство соціальної політики
.