Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Наказ № 793 від 11.12.2013

Дана інструкція містить в собі рекомендації щодо заповнення, оформлення та складання податкової декларації про майновий стан і доходи. Вона складається 4 розділів: загальні положення, порядок оформлення, порядок заповнення, порядок заповнення додатків. Скачати та переглянути повну версію інструкцію Ви можете за посиланням, що зазначено нижче.

Розглянемо лише декілька основних рекомендацій. По-перше, декларація повинна бути заповнена лише українською мовою, друкарськими літерами ручкою чорного або синього кольору на аркушах формату А4 без помилок та виправлень. По-друге, кожний додаток це окремий вид доходу та заповнюється лише за його наявності. По-третє, показники в графах повинні бути або заповнені, або позначені прочерком “-“.

Про те, як робити розрахунки по окремим податкам та які саме дані вносити дивіться в файлі інструкції.

Інструкцію заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 793 від 11.12.2013 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

 

Категорії:

Податкова декларація про майновий стан і доходи, Міністерство доходів і зборів
.