Форма 8-ОПП. Бланк та зразок заповнення заяви про ліквідацію або реорганізацію платника податків. Наказ 375 від 18.03.2016

Бланк и образец заполнения формы 8-ОПП

Заява (форма 8-ОПП) – документ, який подають платники податків до контролюючих органів у разі, коли розпочато процес припинення, реорганізації платника податків для отримання довідки з відсутності заборгованості зі сплати податків чи зборів за формою 30-ОПП,  або довідки про зняття з обліку платників податків за формою 12-ОПП.

Дата подання заяви за формою 8-ОПП повинна бути занесена податковими органами до реєстраційного журналу за формою 6-ОПП.

Заява про ліквідацію або реорганізацію платника податків повинна містити інформацію з найменуванням органу до якого подається даний документ. Заповнюється інформація про реквізити платника податків (податковий номер чи серія та номер паспорту громадянина для окремих зареєстрованих осіб з відміткою у паспорті, особисті дані чи дані про зареєстровану організацію). Вказати причину чи підставу подання заяви, найменування органу, що прийняв рішення про ліквідацію чи реорганізацію, дату та зазначити, яке було прийняте рішення.

Далі необхідно поставити позначку навпроти необхідної довідки. Заяву має підписати уповноважена особа від контролюючих органів. Бланк заяви з останніми змінами шукайте нижче.

Бланк заяви про ліквідацію або реорганізацію платника податків за формою № 8-ОПП затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства фінансів України № 375 від 18.03.2016. Бланк заяви викладено у додатку № 14.

 

Категорії:

Підприємництво та бізнес, Міністерство фінансів
.