Форма 1 – ОПП. Бланк та зразок реєстраційної заяви для юридичних осіб та відокремлених підрозділів. Наказ № 1127 від 14.11.2014 – додаток 6

Форма 1-ОПП це реєстраційна заява для самозайнятих та юридичних осіб і відокремлених підрозділів, яка використовується з метою взяття на облік та ведення контролю за податками. Подається заява форми 1-ОПП для того, щоб податкові органи могли контролювати своєчасність та правильність сплати податків. На кожного платника податків у контролюючих органах формують облікову справу.

Затверджений бланк форми 1-ОПП складається із чотирьох сторінок.

В документі необхідно звернути увагу на верхній правий кут першої сторінки заяви, в якому слід поставити відмітку з якою метою подається форма 1-ОПП. Подають форму за основним місцем обліку, не основним місцем обліку, для внесення змін (поле зміни).

Заповнена реєстраційна заява обов’язково має містити підписи уповноважених осіб, печатку організації та дату заповнення документу.

При отримані заяви контролюючі органи мають ввести інформацію про платника до єдиного реєстру платників податку.

Нижче шукайте бланк, порядок та зразок або приклад заповнення реєстраційної заяви за формою 1-ОПП.

Бланк реєстраційної заяви для юридичних осіб та відокремлених підрозділів за формою № 1-ОПП затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства фінансів України № 1127 від 14.11.2014. Бланк реєстраційної заяви викладено у додатку № 6.

 

Категорії:

Міністерство фінансів
.