Трудовий договор між працівником і фізичною особою (зразок, бланк), яка використовує найману працю

Трудовой договор между работником и физическим лицом

При найманні робітника на постійну роботу за законодавством України необхідно укласти письмовий договір між працівником та роботодавцем (у даному випадку фізичною особою). Інакше робітник не допускається до роботи без підписання трудового договору та повідомлення органів зайнятості роботодавцем.

Для укладання письмового договору бажано скористатися затвердженою формою, до якої при необхідності можливо додавати потрібні рядки. В даній формі угоди прописуються особисті дані майбутнього робітника, його умови праці, службові обов’язки, розмір щомісячної грошової винагороди. А також у документ  записуються дані про роботодавця.

Після підписання двома сторонами договору роботодавець має підписати наказ, яким приймає робітника на посаду та повідомити про прийняття на роботу центр зайнятості за місцем реєстрації.

Якщо роботодавець вчасно не сповістить контролюючі органи про прийняття робітника на роботу, то роботодавцеві загрожує грошове стягнення.

Бланк договору між працівником і фізичною особою затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 260 від 08.06.2001 «Про затвердження форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства соціальної політики України № 660 від 16.09.2014.

 

Категорії:

Робота, Міністерство праці та соціальної політики
.