Бланк реєстраційної картки за формою № 4. Наказ № 992/5 від 17.06.2015

Регистрационная карточка - форма 4 - бланк (Украина)

Дана картка подається у разі внесення змін до відомостей про юридичну особу або якщо такі дані не були внесені при заповненні картки попереднього зразка. З 2015 року в цій картці з’явився розділ з відомостями про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) – фактичних власників. З’явився також розділ з відомостями про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник – юридична особа.

Кожна сторінка заповнюється або на комп’ютері, або вручну печатними літерами та підписується особою, що її заповнила. В картці заповнюються лише ті відомості, що змінюються (окрім першої сторінки), не требі заповнювати всі дані. Наприклад при зміні місцезнаходження – заповнюється титульна сторінка та 2 розділ.

Бланк реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за формою № 4 затверджено наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.2011 «Про затвердження форм реєстраційних карток» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства юстиції України № 992/5 від 17.06.2015.

 

Категорії:

Форми реєстраційних карток, Міністерство юстиції
.