Купуємо зразки документів

Завантажте зразок будь-якого готового документу або заповненого бланку та отримайте за це 50 грн

У разі успішного розгляду (він повинен бути актуальним) Ваш документ буде викладено на нашому сайті, а Ви отримаєте грошову винагороду у розмірі 50 грн. Перед викладанням на сайт ми змінемо (затремо) або видалимо всі реквізити в Ваших документах (прізвища, ІПН, паспортні дані, назви організацій, рахунки, підписи та ін.). Нам потрібні будь-які документи (заяви, акти, декларації, довідки, документи первинної бухгалтерії, контракти, звіти, анкети, журнали та ін.). Розмір винагороди може бути збільшено залежно від складності документа.
Прикріпіть файл зразка документу:
Оберіть файл (або декілька файлів) документу, Це можуть бути скани, фотографії, документи MS Office, скріншоти, архіви.
Часті питання
За що Ви платите?
Нам потрібні зразки будь-яких актуальних документів. Наприклад, якщо Ви нещодавно оформляли якісь заяви, акти, декларації, довідки, документи первинної бухгалтерії, контракти, звіти, заповнювали анкети, журнали, облікові картки та ін., то можете зробити фото цього документу, або скан, або якщо є в WORD або EXCEL форматі - то надішліть його і ми Вам за це заплатемо.
І що Ви з ними далі робите?
Публікуємо на сайті як зразки заповнення документів.
В документі, що я Вам надішлю будуть реквізити компаній та приватних осіб. Ви якось їх видалите?
Так звісно, перед публікацією, модератор та редактор сайту перевіряють всю надіслану документацію, змінюють або видаляють всі реквізити такі як ідентифікаційні коди, номери рахунків, паспортні дані, фото осіб, назви компаній та ін. За це не хвилюйтесь.
Як ви робите виплати?
Виплата відбувається одразу після публікації на сайті або протягом доби з моменту отримання нами документу. Виплата відбувається на карту ПриватБанку або за допомогою поповнення Вашого мобільного рахунка одного з українських операторів.