Порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій – наказ №85 від 27.01.2014

Даний порядок встановлює правила заповнення, складання та подання податкового звіту неприбуткових установ (неприбуткового звіту). Повний текст Ви можете знайти у файлі за посиланням, що наведено нижче, а ми наведемо декілька основних моментів.

В загальній частині заповнюється інформація про звітний період, організацію, ознаку неприбутковості, найменування органу, до якого подається звіт. Далі заповнюються дві частини показників та два додатки (за потребою). Про те, як заповнювати конкретні показники та як заповнювати додатки до звіту Ви ознайомитесь у повній версії за посиланням.

Порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 85 від 27.01.2014 «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій».

 

Категорії:

Інші податкові звіти, Міністерство доходів і зборів
.