Порядок призначення і надання субсидій зі змінами згідно Постанови № 570 від 5.08.2015

Порядок назначения и начисления субсидий ЖКХ - Украина

Субсидія може бути призначена на оплату ЖК-послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого палива, на оплату користування житлом, та на оплату отримання житла в залежності від форми власності, наявності електро-, тепло, газо- постачань, площі житла та доходів громадян.

Субсидія призначається на одного мешканця, який прописаний за вказаною адресою і який склав заяву або на особу, що фактично проживає та має договір аренди житла і на якого оформлені рахунки.

Субсидія не призначається якщо хтось із мешканців за останній рік придбав майно або послуги на суму більше 50 тис. грн.

Кількість осіб визначається фактичною кількістю осіб, що проживають у приміщенні. Від особ які прописані, але фактично не проживають повинні надаватись довідки про довгострокове відрядженні, відбування покарання та ін.

Повну версію порядку вивіться в файлі нижче.

Порядок призначення і надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затверджено постановою Кабінета Міністрів України № 848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінета Міністрів України № 570 від 05.08.2015.

 
Скачати порядок призначення і надання:

Категорії:

Житлова субсидія, Кабінет Міністрів
.