Порядок обчислення середньої заробітної плати згідно постанови № 1266 зі змінами від 26 червня 2015

З 2015 року Кабмін запропонував нову редакцію порядку обчислення середньої ЗП для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. В даному документі йдеться про визначення суми страхових виплат при втраті працездатності, суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах. Викладено методики обчислення середньоденної заробітної плати (в т.ч. і для військовослужбовців).

Також в цьому порядку наведено особливості обчислення середньої ЗП на випадок безробіття та для розрахунку виплат за страхуванням від нещасного випадку на виробництві (з формулами та поясненнями). В кінці документу зазначено порядок надання інформації до державних установ.

Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням затверджено постановою Міністерства фінансів України № 1266 від 26.09.2001 «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням» зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінета Міністрів України № 439 від 26.06.2015.

 

Категорії:

Заробітна плата, Кабінет Міністрів
.