Порядок заповнення податкової накладної 2016, додатку та розрахунку корегування. Наказ 1307 від 31.12.2015

Порядок и инструкции к заполнению налоговой накладной 2016 (Украина)

Податкову накладну заповнює платникподатку, який має індивідуальний податковий номер та на державній мові. Знаком «Х» в лівому верхньому кутку вказуємо причину заповнення, а тип позначаємо к одом від 01 до 17.

Обов’язковими полями для заповнення також є:

  • дата складання накладної, порядковий номер (з кодом – спеціальний режим 2, 3 та 5 – інвестором за багатосторонню угоду)
  • ПІБ продавця та покупця, найменування, ІПН, дані профілію.

Узагальнюючі дані за операціями платник вносить до розділу А, обравши потрібний пункт від 1 до 10. В розділі Б зазначаємо: номер за порядком (неперевищуючи 9999 назв), одиниця виміру, перелік товарів або послуг, код, кількість, ціна товару або послуг без ПДВ, ставки, пільги (при наявності пільг в графу записується відмітка зпосиланням на Податковій кодекс або міжнародні договори, яким передбачено звільнення від оподаткування), обсяги постачання без ПДВ.

Додаток 1 є невід’ємною складовою податкової накладної, якщо товар є ввезеним на територію митної України, послуги або товар немає відокремленої вартості постачання підакцизних товарів.

Додаток 2 – заповнюється у випадку коригування сума бо виправлення помилок, які не впливають суму вартості товару.

Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1307 від 31.12.2015 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної».

 

Категорії:

2016, Податки, Податкова накладна, Міністерство фінансів
.