Порядок заповнення податкової декларації з ПДВ на 2016 рік. Наказ 21 від 28.01.2016

Порядок и инструкция заполнения налоговой декларации НДС 2016 (Украина)

28 січня 2016 року поправки набули сили і порядок ввійшов в дію. Порядок частково залишився не змінним. Як і раніше всі платники податку,  без винятку, подають податкову декларацію до органу який здійснює контроль. Контролюючим органом залишилась Державна податкова інспекція.

Зазвичай звіт подається в строком один календарній місяць. У випадку якщопідприємець сплачує єдиний податок, або застосовує ставку для платника нуль відсотків, то звітний період в такому випадку може бути – квартал.

При подачі звітності усі платники податку обов’язково позначають знаком «Х» поле 0110 «Загальна», а також обирають тип господарської діяльності.

Якщо сільськогосподарське підприємство обрало спеціальні режими , то варто заповнити поля 0121 , 0122, 0123 , обравши відповідний пункт. Якщо у підприємства режим відсутній – обираємо поло 0130.

Для подачі звітності також заповнюються поля:

  • Тип (011 – звітна, 012 – нова звітна);
  • Податковий звітний період (рік, квартал чи місяць) поле 02;
  • ПІБ платника (згідно реєстраційними документам), дата та номер договору – поле 03;
  • Ідентифікаційний номер або ЄДРПОУ або серія та номер паспорту – поле 031;
  • Індивідуальний номер платника податку – поле 04;
  • Податкова адреса (адреса яка занесена в єдиний державній реєстр) і додаткова інформація про платника – поле 05.

При кінцевому заповненні загальних відомостей обов’язково вказуємо контролюючій орган до якого подаємо декларацію.

Обов’язковим етапом заповнення декларації є відмітки в розділах, а також подання додатків, в залежності від діяльності підприємства.

В новій декларації відбулись деякі зміни в додатках. Підприємства, які обрали спеціальний режим і зробили позначку про це в загальних відомостях. Мають надати додаток ДС10.

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (ПДВ) затверджено наказом Міністерства фінансів України № 21 від 28.01.2016 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

 

Категорії:

2016, Міністерство фінансів
.