Порядок заповнення звіту з ЄСВ на 2016 рік – наказ № 435 від 14.04.2015

Порядок заполнения отчета по ЕСВ 2016 (Украина)

Порядок оформлення та подання даного звіту майже не змінилось з часів існування Міндоходів, проте з виходим нових форм додатків Д4, Д5, Д6, Д7 та переходу частини повноважень до органів Фіскальної служби з’явились деякі особливості у заповненні цих бланків.

З повною версією інструкції Ви можете ознайомитись у файлі порядку, що представлено нижче та за офіційним посиланням на закон. Ми лише констатуємо деякі основні вимоги, що залишились незмінними.

По-перше звіт, як і будь-який документ, заповнюється друкованими літерами українською мовою. Звіт з помилкам не є дійсним та вважається таким що не подавався. По-друге, він може подаватись трьома способами: електронним зв’язком, паперовим способом з підписом та печаткою, та поштою якщо кількість працівників менша п’яти. В електронній формі пусті клітинки показників мають бути порожніми, а в паперовій заповнені позначкою “-“.

Звіт подається страхувальниками, які використовують працю фізичних осіб протягом 20 днів після заврешення звітного періоду (місяць) за формою Д4. Також його подають ФО – підприємці, до 10 лютого щорічно за формою Д5. А особи, що здійснюють незалежну діяльність – щорічно до 1 травня також за формою Д5.

Про те, як заповнювати таблиці звіту дивіться у файлі інструкції.

Порядок заповнення і подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства фінансів України № 435 від 14.04.2015 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 
Скачати порядок заповнення і подання:

Категорії:

Звіти з ЄСВ, Міністерство фінансів
.