Позовна заява про розірвання шлюбу (бланк та зразок заповнення)

Исковое заявление о расторжении брака - бланк и образец составления (Украина)

Розлучення подружжя відбувається на підставі заяви про розірвання шлюбу, що подається до суду одним із подружжів (зазвичай дружини). В шапці позовної заяви вказуються назва суду, відомості про позивата та відповідача (ПІпБ, адреси проживання, поштові індекси та телефони).

В тілі заяви уточнюються дата та місце укладання шлюбу, актовий запис. Якщо подружжя має дітей, то для кожної з них не зважаючи на повнолітність вказується дата народження та ПІпБ. Далі описиється причина розірвання шлюбу (відбування покарання, аморальний спосіб життя, тощо), наявність майнових спорів, місце проживання неповнолітніх дітей після розірвання шлюбу.

До заяви мають бути податі також квитанція про сплату судового збору, копія паспорта та ідентифікаційного коду, копія свідоцтва про одруження та копії свідоцтв народження всіх дітей, що народжені в шлюбі.

Приклад позовної заяви про розірвання шлюбу наведено нижче. В даному зразку наведено ситуацію з однією неповнолітньою дитиною та аморальним способом життя чоловіка.

 

Категорії:

Зразки позовних заяв
.