Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) – зразки та бланки 2016. Наказ № 578

Налоговая декларация плательщика единого налога 3 группы (юридические лица) - бланк и образец заполнения (Украина)

Юридичні особи (третьої групи) – платники єдиного податку, що повинні кожен квартал подавати заповнену податкову декларацію до органів державної фіскальної служби за місцем реєстрації.

Відправити податкову декларацію до органів ДФС можливо за допомогою засобів електронного зв’язку (лише з електронним підписом уповноважених осіб), у конверті через відділення пошти (з повідомленням про вручення), особисто (або через довірену особу).

Всі суми коштів у декларації необхідно вказувати  лише у гривні з копійками.

Слід знати, що не має затвердженої законом інструкції для заповнення декларації платника податків. Що в свою чергу робить процес заповнення декларації більш відповідальним, оскільки при частковому, або неправильному внесенні даних у декларацію, призведе до відмови прийняття декларації державними службами.

Декларація заповнюється у наростаючому підсумку, починаючи з настання нового підзвітного року. Уважно заповнюйте податкову декларацію та слідкуйте за термінами подання заповненої декларації до відповідної служби, адже невчасне подання чи подання з неправдиво заповненою звітністю карається штрафом у розмірі 170 гривень. А якщо ситуація повториться на протязі року, то сума штрафу складатиме 1020 гривень і декларацію все одно доведеться заповнити правильно.

Бланк податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) затверджено наказом Міністерства фінансів України № 578 від 19.06.2015 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

 

Категорії:

Підприємництво та бізнес, Податкова декларація платника ЄП, Міністерство фінансів
.