Податкова декларація платника єдиного податку ФОП 2016 – бланк та зразок. Наказ № 578

Налоговая декларация плательщика единого налога ФЛП - бланки и образец (Украина)

Єдиної інструкції як заповнити таку податкову декларацію немає. Це означає, що необхідно уважно вивчати бланк при його заповненні, щоб не наробити помилок. Форма бланку декларації єдина для усіх платників податків. Платники податків розділяться на чотири групи залежно від суми показників діяльності.

Головне, що потрібно знати при заповненні податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, описано нижче.

Декларація обов’язково заповнюється на державній українській мові. Подавати декларацію необхідно до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації по квартально. Зробити це можна за допомогою засобів електронного зв’язку (за умови наявності електронного підпису), листом через поштове відділення (з повідомленням про вручення), або особисте.

Пусті рядки, в яких не має даних мають бути прокреслені «-».

У полі «01» декларації слід позначити з якою метою подається декларація. Якщо звітна – то, декларація подається для звіту. Звітна нова – подається для уточнення даних у тому ж звітному періоді.  Уточнююча – з метою виправлення помилок після граничного терміну подачі декларації. Довідкова – подається з ціллю отримати довідку про доходи за окремий період.

За не подання, або подання декларації з запізненням загрожує штраф у розмірі 170 гривень. При повторному інциденті протягом року, штраф становитиме вже 1020 гривень.

Бланк податкової декларації затверджено наказом Міністерства фінансів України № 578 від 19.06.2015 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».

 

Категорії:

Підприємництво та бізнес, Податкова декларація платника ЄП, Міністерство фінансів
.