Податкова декларація з ПДВ на 2016 рік – бланк з додатками. Наказ 21 від 28.01.2016

Налоговая декларация по НДС - 2016 (Украина)

З 2016 року МінФін України змінює форму податкової декларації з ПДВ та додатки до неї. Перелічимо основні відмінності від попередньої версії.

По-перше з основного бланка декларації видалено розділ IV – «Погашення залишків сум від’ємного значення звітних (податкових) періодів до 01 лютого 2015 року». В головній частині видалоно рядок, що стосувався інформації про звітний період, за який виправляються помилки. По-друге, в розділах I, II та III суттєво скорочено кількість рядків – не треба заповнювати величезну кількість підпунктів.

Також змінено деякі додатки, зокрема додався додаток ДС10, який подається у складі усіх форм декларацій окрім загальної. Додаток 2 було перетворено із розрахунку на довідку, а додаток 8 із «заяви про відмову постачальника надати податкову накладну» на «заяву про допущення продавцем помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної». Інші відмінності дивіться у файлах.

Бланк податкової декларації з ПДВ затверджено наказом Міністерства фінансів України № 21 від 28.01.2016 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

 

Категорії:

2016, Міністерство фінансів
.