Медична довідка (форма 086/о) – для вступу до навчальних закладів (ВНЗ) – бланк та зразок. Наказ 110 від 2012 року

Медицинская справка 086-у для поступления в учебные заведения Украины

Форма 086/о – це медичний висновок про стан здоров’я майбутнього студента. Дану форму обов’язково повинні подавати абітурієнти при вступі до всіх навчальних закладів.

Оформлення довідки відбувається зазвичай таким шляхом: абітурієнт звертається до дільничного лікаря медичного закладу з метою отримання довідки про стан здоров’я (зразок наведено нижче). Дільничний лікар чи інша уповноважена особа закладу охорони здоров’я надає абітурієнтові бланк форми 086 (облік), де  попередньо вказує прізвище, ім’я, по батькові, адресу, рік народження, найменування закладу який видає довідку та до якого закладу вступає особа. Відмічає яких спеціалістів повинен пройти вступник, які здати аналізи та ставить на першій сторінці довідки печатку медичного закладу.

Отримавши направлення пацієнт проходить лікарів, які на зворотній стороні бланку ставлять свої висновки з печатками, а також здає рекомендовані аналізи. Після чого на наступний день чи через декілька днів абітурієнт знову звертається до дільничного лікаря, який переглядає записи колег у бланку, результати аналізів і ставить висновок про придатність до навчання та  віддає медичну довідку вступникові на руки.

Абітурієнт подає затверджену медичну довідку до навчального закладу,  де даний документ повинен зберігатися протягом трьох років.

 

Категорії:

Медична документація, Студентство
.