Зразок та порядок заповнення форми 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» – наказ №49 від 11.02.2016

Бланк 1-РА - образец заполнения формы (Украина)

На основі зальних положень про заповнення, у форму звіту 1-РА необхідно заповнювати кожен звітний місяць. Його складають суб’єкти господарювання, які мають дійсну ліцензію на продаж алкогольних напоїв у роздрібній мережі.

Подавати заповнений звіт 1-РА необхідно до Державної фіскальної служби України за місцем реєстрації, строком не пізніше 10 числа звітного місяця. Приймаються звіти заповнені в електронній формі, а відправляти їх можна за допомогою засобів електронного зв’язку.

Суб’єктам господарювання потрібно знати, що їм загрожує штраф у розмірі 17 тис. грн. у випадках, коли звіт буде поданий несвоєчасно, з недостовірною інформацією або взагалі звіт не буде поданий.

Звіт, що заповнюється у роздрібній мережі набагато легший від звіту, який подають оптові мережі.

Як потрібно заповнити звіт за формою 1-РА?

Форма  зразку звіту 1-РА складається з двох сторінок. На першій сторінці необхідно вказати – звітний місяць і рік, найменування державного органу до якого подається документ. Також вказати особисті дані, адресу, реєстраційний номер ліцензії зі строками дії.

Друга сторінка звіту містить табличку, яку необхідно дуже уважно заповнювати.  У першій колонці таблиці слід вказати код продукції відповідно додатку до наказу (див. нижче). У другій колонці – вид продукції (який також можна подивитися в додатку). Третя колонка таблиці повинна містити відомості про залишок продукції на початок звітного місяця. Четверта колонка – скільки надійшло продукції у звітному місяці. У 5 колонці – вказати кількість продукції, яку продали в цьому звітному періоді. У шостій колонці необхідно розмістити дані про кількість продукції, яка залишилася на кінець звітного місяця.

Під таблицею вказати підписи, прізвище, ім’я та по батькові уповноважених осіб. Приклад та зразок заповнення дивіться ниже у файлах.

Порядок заповнення і подання звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі за формою № 1-РА (місячна) затверджено наказом Міністерства фінансів України № 49 від 11.02.2016 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

 

Категорії:

Первинна бухгалтерія, Міністерство фінансів
.