Звіт про рух грошових коштів (додаток 3) – бланк. Наказ 866 від 2013 року

Отчет о движении денежных средств

Склавши звіт про рух коштів відразу стають зрозумілими результати діяльності підприємства. Під час заповнення бланку відмічаються показники загального і спеціального фонду та інших рахунків наявних на підприємстві.

Зі звіту видно які відбувалися грошові операції на протязі певного звітного часу, які були доходи та витрати на підприємстві, яка сума коштів відмічалася на початок, та що залишилося в кінці звітного року.

Переглянувши заповнений звіт стає зрозуміло чи спроможне підприємство в майбутньому керувати грошовими потоками, повертати позичені кредити, оцінити фінансову діяльність, наскільки добре підприємство здатне заробляти кошти.

Бланк звіту про рух грошових коштів затверджено наказом Міністерства фінансів України № 44 від 24.01.2012 «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства фінансів України № 866 від 09.10.2013. Бланк звіту викладено у додатку № 3.

 

Категорії:

Інші податкові звіти, Первинна бухгалтерія, Міністерство фінансів
.