Договір оренди квартири з додатком опису майна – бланк та зразок заповнення

Договор аренды квартиры с описанием имущества

Відповідно до глави 59 Цивільного кодексу України, між орендодавцем та орендарем складається договір найму житла. Договір оренди заповнюється із засвідченням у нотаріуса або без засвідчення.

Без засвідчення нотаріуса. В цьому разі домовленість підтверджується лише особистими підписами сторін, що укладають договір оренди житла. Така домовленість складається найчастіше коли термін оренди квартири/житла буде менше трьох років. Проте надійніше для обох сторін закріплення договору саме після ознайомлення умов нотаріусом.

Найчастіше орендар та орендодавець не затверджують документ у нотаріуса, оскільки за це потрібно заплатити деяку суму коштів.

При заповнені договору орендарю слід звернути увагу на те, чи буде змінюватися сума платежу за житло протягом дії договору, або ж вписується конкретна сума щомісячної оплати. Якщо вказується фіксована сума, то орендодавець не має право підвищувати оплату протягом дії складеного договору.

До бланку договору про оренду квартири (житлового приміщення) прикріплено Додаток №1 про опис майна орендодавця, що знаходиться у квартирі на момент підписання договору. Наявність записаного майна орендар перевіряє особисто та підтверджує описане своїм підписом.

 

Категорії:

Договори
.