Бланк форми Ф4-ФСС з ТВП на 2016 рік

Звіт за формою Ф4 ФСС з ТВП подається до органів правління фонду соціального страхування подається до 20 числа місяця наступного за звітним періодом, яким є квартал, перше півріччя, 9 місяців або рік.

Звіт складається з двох частин. В першій частині проводяться розрахунки по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у вигляді таблиці з наведеними для більш зручного розрахунку формулами. В другому розділі заповнюється таблиця “Розшифровка витрат за рахунок страхових коштів Фонду”. Всі показники в бланку мають бути заповнені або позначені як прочерком “-“.

Форма складається у двох примірниців, другий з яких зберігається у страхувальника. Звіт не подається до фонду у разі фідсутності зобов’язань по субрахункам перед ФСС або наявності зобов’язання фонду перед страхувальником на початок року.

Детальнішу інформацію про порядок складання та формування звіту дивіться в файлі інструкції. Бланк є актуальним на 2015 та 2016 рік.

Бланк звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням за формою № Ф4-ФСС з ТВП затверджено постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 4 від 18.01.2011 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» зі змінами, внесеними згідно з постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 62 від 20.12.2013. Бланк звіту викладено у додатку № 1.

 

Категорії:

Втрата працездатності, ФСС з ТВП
.