Бланк та зразок заяви про призначення житлової субсидії. Наказ № 106 від 28.02.2015

Заявление на субсидию (Украина) - бланк и образец

Для отримання житлової субсидії разом з іншими документами подається також заява, зразок якої з заповненим прикладом наведено нижче. У селах такі заяви збирають особи призначені сільрадами. Також весь пакет документів може бути відправлений поштою до органів соцзахисту за місцем реєстрації заявника.

В заяві зазначаються відомості про заявника (особу що фактично сплачує комунальні послуги) та відомості про всі комунальні послуги, якими користуються особи що мешкаються в будинку. Такими послугами є: опалення, утримання будинків, водопостачання холодної та гарячої води, електропостачання та вивезення відходів. Навпроти кожної послуги заповнюються номери особових рахунків та назви організацій, що їх виконують. В кінці заяви ставиться дата та підпис особи, на яку відкрито рахунки або проживає за вказаною адресою.

Бланк заяви про призначення житлової субсидії затверджено постановою Кабінета Міністрів України № 106 від 28.02.2015 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій». Бланк заяви викладено у додатку № 1.

 

Категорії:

Житлова субсидія, Кабінет Міністрів
.