Бланк та зразок довідки про склад сім’ї – наказ 204

Справка о составе семьи - бланк и образец заполнения (Украина)

Найчастіше довідка про склад сім’ї видається або в паспортному столі ЖЕКу або в сільраді за місцем реєстрації на вимогу особи, що проживає або є власником (співвласником) житлового приміщення або будинка, що обслуговується даним ЖЕКом.

Порядок заповнення: в довідці вказується ПІПб особи, якій вона видається, адреса реєстрації, перелік всіх зареєстрованих осіб за вказаною адресою з зазначення дат народження та паспортних даних, назва та адреса підприємства, що вимагає дану довудку від зареєстрованої особи та візується начальником (ЖЕКу) та паспортистом. Обов’язково ставиться печатка!

Термін дії довідки не є обмеженим але деякі підприємства, що вимагають довідки найчастіше вимагають аби давність видачі її була не більше одного місяця.

Найчастіше довідка про склад сім’ї потрібна при оформленні субсидій, допомоги на дитину, пенсії, та іншої матеріальної допомоги від Держави.

Нижче представлено зразки заповненої довідки.

Бланк довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 204 від 22.07.2003 «Про затвердження форми Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб».

 

Категорії:

ЖЕК/ОСББ, Міністерство праці та соціальної політики
.