Форма П-5. Бланк табелю обліку використаного робочого часу. Наказ 489

Форма П-5. Табель учета рабочего времени - бланк (Украина)

Табель обліку за формою П-5 був затверджений ще у 2008 році і введений в дію з наступного року та до цих пір використовується для контролю робочого часу працівників, показник відпрацьованого часу робітників. Зазвичай використовують єдину затверджену форму П-5, проте при необхідності, дозволяється вносити поправки збільшивши кількість стовпчиків чи рядків у таблиці, для зручності використання документу на практиці. Табель обліку допомагає бухгалтерії визначитися з кількістю відпрацьованого часу робітників та визначити розмір зарплатні. Керівникам такий табель допомагає зрозуміти наскільки ефективно працюють його робітники.

Табель за формою П-5 необхідно вести в електронному вигляді, а також має бути примірник роздрукований на папері. Усі працюючі робітники мають бути записані до табелю обліку використаного робочого часу, навіть, якщо робітник знаходиться на тимчасовій посаді.

Бланк табелю на першій сторінці містить буквено-цифрові позначення у повній та скороченій формі, які необхідно вносити до таблиці на другій сторінці у скороченому вигляді.

Табель заповнюється щоденно, протягом місяця на основі відпрацьованого часу робітників, наказів на відпустку, відрядження, звільнення та інших документів. Зазвичай в останній робочий день місяця чи інший призначений термін, табель підписується уповноваженою особою та здається до відділу праці і заробітної платні

Бланк табелю обліку використаного робочого часу за формою № П-5 затверджено наказом Державного комітету статистики України № 489 від 05.12.2008 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці».

 

Категорії:

Первинна бухгалтерія, Держкомстат
.