Бланк розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної на 2015 рік

Починаючи з січня 2015 року в Україні діє нова форма податкової накладної. Мінфіном також розроблено і нову форму розрахунку коригування кількісних і вартісних показників, яка дещо відрізняється від попередньої форми. В шапці головної сторінки розрахунка більше не містяться відомості про паперову та електронну форму, а також відсутня помутка про підлягання реєстрації в ЄРПН. Змінено також формулювання «Усі примірники залишаються у продавця» на «Не видається покупцю». Відсутнє також поле «Дата оплати» та «Форма проведених розрахунків».

Також, на відміну від попередньої версії, на другій сторінці в таблиці, поле «Одиниця виміру» (5) розділено на «умовне позначення» (5.1) та «код» (5.2), заповнення яких відбувається згідно інструкції.

Бланк розрахунка коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1129 від 14.11.2014 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2014 року № 957». Бланк розрахунка викладено у додатку № 2.

 

Категорії:

2015, Податки, Податкова накладна, Міністерство фінансів
.