Бланк податкової накладної 2016. Наказ 1307 від 31.12.2015

Бланк налоговой накладной 2016 (Украина)

Податкова накладна 2016 року набула нової форми (вступає в дію з 01.04.2016). Все стало компактне і зрозуміле. Вона як і раніше складається на кожне повне або часткове.

Заповнення накладної може здійснювати платник податку або філія чи її структурний підрозділ. У випадку заповнення особою платником податку, не вказується номер філії чи підрозділу. Клітинки залишаються порожніми.

В накладній присутня інформація про продавця та покупця товарів чи послуг. Графа тип та причини заповнення залишилась не змінною (ПІБ продавця та отримувача, назва, ІПН, дані про філію, дата складання накладної, порядковий номер)

Нова форма складеться з двох розділів:

  • розділу А, складеться з 10 пунктів в яких загальна інформація про операції;
  • розділу Б, складається з номенклатури постачальника, коду, кількості одиниць виміру товару, ставки, пільг.

Також важливі для заповнення Додаток 1 (уточнюючій) та Додаток 2 (використовується для коригування сум, виправлення помилок).

Згідно з законом накладна складеться в електронному форматі і на вибір надається отримувачеві в паперовій або електронній формі.

Бланк податкової накладної на 2016 рік затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1307 від 31.12.2015 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної».

 
Скачати бланк податкової накладної:
  • Скріншот

Категорії:

2016, Податки, Податкова накладна, Міністерство фінансів
.