Бланк податкової декларації про майновий стан і доходи на 2016 рік з додатками. Наказ № 793 від 11.12.2013

Декларация о доходах 2016 (Украина) - бланк

Відповідно до Податкового кодексу фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан. Така декларація заповнюється або самостійно платником податку, або уповноваженою на це особою, про що робиться відповідна відмітка у графі 8 розділу 1. Відомості про таку особу також вказуються у Додатку 1. Зазвичай, таку роботу по заповненню роблять або професійні бухгалтери або бухгалтерські аутсорсінгові компанії.

Розділ 1 містить загальні відомості про платника податків, тип декларації (звітна, звітна нова, уточнююча), звітний період, назва органу до якого вона подається та банківські реквізити. У розділі 2 вказуються показники доходів, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу такі як: заробітна плата, іноземні доходи та інше. В розділі 3 вписуються суми доходів отриманих ФОПом від впровадження господарської діяльності (якщо такі є). Якщо фізична особа має доходи від провадження незалежної професійної діяльності, то суми затрат, прибутку та податку від нього висвітлюється у розділі 4. В розділі 5 розраховуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізосіб. В розділі 6 – у зв’язку з самостійним виправленням помилок. В розділах 7 та 8 відпровідно зазначаються відомості про майновий стан – рухоме (квартири, ділянки, гаражі) та нерухоме (автомобілі, інші транспортні засоби) майно. Як всі ці розділи та додатки заповнюються – дивіться в інструкції до декларації.

В кінці декларації вказуються відмітки про наявність додатків, зазначається дата подання та підпис платника податків або уповноваженої ним особи.

Бланк податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 793 від 11.12.2013 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

 

Категорії:

Податкова декларація про майновий стан і доходи, Міністерство доходів і зборів
.