Бланк звіту (форма 1-РА) про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі – наказ №49 від 11.02.2016

Бланк формы 1-РА (Украина)

Заповнений  звіт про обсяги придбання та реалізації алкоголевмісних напоїв у роздрібній мережі подають суб’єкти господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних напоїв.

Документ необхідно подавати до органів ДФС за місцем обліку, зробити це можна за допомогою електронних засобів зв’язку в електронному вигляді.

Під час заповнення звіту необхідно обов’язково вказати номер зареєстрованої ліцензії та термін дії даної ліцензії. Вказувати дані про алкогольні напої, потрібно за видами та кодами зазначеними в додатку до наказу Міністерства фінансів України № 49, що був затверджений у першому кварталі 2016 року.

Приймаються звіти до органів ДФС не пізніше 10 числа звітного місяця, з обов’язковою наявність електронних підписів уповноважених осіб.

Бланк звіту про обсяги придбання та реаізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі за формою № 1-РА (місячна) затверджено наказом Міністерства фінансів України № 49 від 11.02.2016 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

 

Категорії:

Первинна бухгалтерія, Міністерство фінансів
.