Бланк звіту неприбуткових установ та організацій – наказ №85 від 27.01.2014

Згідно з п.133.4 Податкового Кодексу, «неприбутковий звіт» подається якщо доходи неприбуткової організації використовуються не на її утримання, або не на напрями діяльності, що зазначені в її установчих документах. Звіт подається у термін місячного звітного періоду за період з початку року по останній день місяця, в якому таке порушення сталося. Цей бланк є актуальним на 2016 рік.

Неприбутковий звіт складаєтся у гривнях наростаючим підсумком з початку року. Звіт може бути надісланий до контролюючого органу поштою з повідомленням про вручення та описом вкладеного не пізніше ніж за 10 днів до закінчення терміну подання.

Бланк звіту неприбуткових установ складається з 11 сторінок та складається з головної сторінки, двох частин з показниками, та двох додатків (за потребою). «Додаток ГД» стосується надходжень у вигляді гуманітарної допомоги. «Додаток ВП» заповнюється при виправленні помилок.

Бланк звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 85 від 27.01.2014 «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій».

 

Категорії:

Інші податкові звіти, Міністерство доходів і зборів
.