Бланк заяви про зміни до відомостей про юридичну особу. Реєстраційна картка 4 за наказом № 15/5 від 06.01.2016

З січня 2016 року відбувся процес зміни реєстраційних карток на заяви. Зокрема було змінено і форму 4, яка подавалась у разі внесення змін до відомостей про юридичну особу у ЄДР. Здебільшого змінилось загальне оформлення документа та перелік змін, що став більш розширеним та доповненим.

Наприклад, пункт «Зміна місцезнаходження» доповнено текстом «у разі зазначення його в установчих документах». Уточнено також окремі випадки зміни кінцевих бенефіціарних власників засновників, якщо засновник – юридична особа. Також були додані пункти, що стосуються політичних партій та громадських формувань, а також припинення відокремлених підрозділів. Перелік змін, що можуть бути внесені викладено на фото.

Також несуттєво було змінено шапку заяви (картки). Детальніше дивіться в бланку заяви. Це може бути не остаточна форма цього року, але попередня форма вже не діє.

Бланк заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань затверджено наказом Міністерства юстиції України № 15/5 від 06.01.2016 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

 

Категорії:

Реєстраційні заяви, Міністерство юстиції
.