Бланк додатка 4 з ЄСВ на 2016 рік. Місячний звіт Д4 з таблицями. Наказ 435 від 14.04.2015

Приложение 4 по ЕСВ 2016 (Украина)

В квітні 2015 року Міністерство фінансів видало нову форму звіту Д4 з ЄСВ (додаток 4). Це було пов’язано з перейманням частин повноважень фіскальною службою від колишнього Міндоходів та Держстату. Шапка звіту практично не змінилась окрім назв державних установ. В таблицях видалено пункт «Філія за реєстрацією в органі Пенсійного фонду України».

Зміни в Таблиці 1 (Нарахування єдиного внеску) торкнулись врахування додаткової бази нарахування та додатку до таблиці:

  • Додано паказник 2.5 – Додаткова база нарахування єдиного внеску;
  • Додано показник 3.5 – Нараховано єдиного внеску на суми додаткової бази нарахування єдиного внеску;
  • З додатку до таблицы 1 виключено графи Сальдо.

В Таблиці 6 (Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам) були замінені та додані такі графи:

  • Замість «Сума єдиного внеску за звітний місяць» тепер заповнюємо суми утриманого та нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (графи 20 та 21);
  • Додано графу «Ознака неповного робочого часу» (24);
  • Додано графу «Сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць» (19).

В таблиці 8 та 9 («Відомості про осіб, які доглядають за дитиною» та «Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу») в графах 7 та 6 відповідно замість номеру облікової картки ЗО можна вказується податковий  номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта).

Інші таблиці залишились без змін. Звіт про суми нарахованої заробітної плати як і раніше подається не пізніше ніж через 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.

Бланк звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів за формою № Д4 (місячна) затверджено наказом Міністерства фінансів України № 435 від 14.04.2015 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Бланк звіту викладено у додатку № 4.

 

Категорії:

Звіти з ЄСВ, Міністерство фінансів
.