Бланк та зразок довідки про доходи для оформлення житлової субсидії. Наказ № 591 від 05.06.2015

Справка о доходах для оформления субсидии ЖКХ - бланк и пример заполнения (Украина)

З 2015 року згідно постанови Кабміну № 106Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” Міністерство соціальної політики України розробило нову форму довідки про доходи. Дана довідка складається і видається на підприємстві де працює (або проходить навчання) особа, якій і видається ця довідка за вимогою. Вона складається за шість місяців, що передують місяцю звернення з зазначенням заробітної плати, інших нарахувать та сплачених аліментів. Загальна сума доходу вказується словами та прописом. Довідка підписується керівником підприємства та бухгалтером. Зразок з прикладом заповнення представлено нижче.

Для оформленння відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (субсидії) ця довідка не є обов’язковою, а надається за бажанням громадян або якщо інформація зазначена у декларації про доходи відсутня в органах ДФС.

Бланк довідки про доходи для оформлення житлової субсидії затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 192 від 27.08.2004 «Про затвердження форми Довідки про доходи» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства соціальної політики України № 591 від 05.06.2015.

 

Категорії:

Житлова субсидія, Міністерство соціальної політики
.