Бланк довідки про відсутність заборгованості з податків (додаток 1), зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. Наказ № 567 від 10.10.2013

бланк справки об отсутствии задолженности по налогам, сборам, платежам (Украина)

Шоб отримати безкоштовну довідку, в якій сказано, що відсутня заборгованність, спочатку платник повинен подати до органів доходів і зборів заяву на її отримання. В заяві слід вказати, до якої організації потрібно подати довідку, адже в ній це буде зазначено.

Не пізніше пяти робочих днів контролюючі органи мають розглянути отриману заяву і лише у випадку відсутності боргів видадуть необхідний документ заявнику.

Отримана довідка про відсутність боргів дійсна лише протягом 10 днів. При наявності у заявника заборгованості, контролюючі органи у письмовій формі відмовлять видати потрібну довідку платникові податків.

Разом із бланком довідки про відсутність заборгованості нижче розміщена заява на її отримання.

Бланк довідки про відсутність заборгованості затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України № 567 від 10.10.2013 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів». Бланк довідки викладено у додатку № 1.

 

Категорії:

Податки, Міністерство доходів і зборів
.