Бланк авансового звіту (про використання коштів) на 2016 рік та порядок складання – наказ № 841 від 28.09.2015

Авансовый отчет 2016 - бланк (Украина)

Ця версія бланка від попередньої відрізняється лише тим, що Міністерство фінансів перевидало бланк колишнього Міністерства доходів і зборів змінивши при цьому шапку “затверджено”. А по суті що лицьовий бік, що зворотній залишилися такими самими. Наведемо декілька основних тезісів, щодо заповнення звіту про використання коштів.

Даний звіт подається не пізніше 5 банківських дній після завершення відрядження або завершення цивільно-правової дії. Якщо у платника залишись кошти – він повертає їх у касу до або під час складання цього звіту.

Якщо платник припиняє цивільно-правові відносини з особою, що видала такі кошти, сума податку на доходи фізосіб утримується за рахунок останньої виплати оподатковуваного доходу при проведенні остаточного розрахунку. Якщо суми такого дохода недостатньо для погашенн, то непогашена частина податку включається до податкового зобов’язання платника податку за наслідками звітного (податкового) року.

Бланк звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт затверджено наказом Міністерства фінансів України № 841 від 28.09.2015 «Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання».

 

Категорії:

Первинна бухгалтерія, Міністерство фінансів
.