Акт про нещасний випадок за формою Н-Н. Бланк та зразок заповнення

Акт о несчастном случае. Форма Н-Н - бланк и образец (Украина)

Акт Н-Н (нещасний випадок під час навчання) складається при трагедії, що сталася під час навчання з учнем, студентом або вихованцем. Якщо потерпілих декілька, то акт складається на кожного з них. Склад комісії, та порядок її формування залежить від кількісті учнів у навчальному закладі (детальніше про це дивіться у законі). До акту можуть додаватись пояснення свідків та інші документи, що уточнюють обставини пригоди. Примірники акту протягом 3 робочих днів надсилаються до архіву НЗ, керівнику структурного підрозділу, батькам (опікунам) потерпілого.

Нижче наведено приклад заповненого акту Н-Н при нещасному випадку на уроці фізкультури, коли учень школи отримав струс мозку під час проведення спортивних змагань через особисту необережність. Даний випадок є найбільш поширеним серед всіх НВ у навчальних закладах.

Бланк акту про нещасний випадок що стався з учасником навчально-виховного процесу (вихованцем, учнем, студентом, курсантом, слухачем, стажистом, клінічним ординатором, аспірантом, докторантом навчального закладу) за формою № Н-Н затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 616 від 31.08.2001 «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1365 від 07.10.2013. Бланк акту викладено у додатку № 1.

 

Категорії:

Нещасний випадок, Міністерство освіти і науки
.