Акт приймання-передачі житла (бланк) – наказ 916 від 10.09.2015

Акт приема-передачи жилья (Украина) бланк

Акт приймання-передачі житла має доволі просту та класичну форму заповнення. В акті зазначається назва документа, яким створюється комісія, ПІПб голови та всіх членів комісії зі вказанням посади голови. Далі заповнюються відомості про житло, що підлягає передачі: адреса та місцезнаходження, загальна площа, кількість кімнат, житлова площа, вартість житла. Також вказується яку частку оплати бере на себе держава, а яка оплачується з інших джерел (власні кошти, кошти фонду та ін.), назва органу, що уповноважена на придбання житла, та органу, в комунальну власність якого воно передається.

В кінці зазначається перелік документів, що додаються до акту (копія акта оцінки, копія технічного паспорту та ін). Акт візується головою та всіма членами комісії.

Акт приймання-передачі житла складається у двох примірниках, один з яких залишається в органі, що утворив комісію з питань передачі житла, інший видається розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня.

Бланк акту приймання-передачі житла затверджено наказом Міністерства соціальної політики України № 916 від 10.09.2015 «Про затвердження форми акта приймання-передачі житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I–II груп із числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов».

 

Категорії:

АТО, Міністерство соціальної політики
.